Big Farm

Big Farm to darmowa gra farmerska dostępna dla każdego. Sprawdź się w roli farmera i dąż do stworzenia ogromnej farmy z której będziesz zadowolony!

 
Zagraj teraz Recenzja

Big Farm

Obrazek11 Big Farm

Wstęp

Dziś zrecenzujemy dla Was grę Big Farm. Jest to jedna z najpopularniejszych gier strategicznych, w której wcielamy się w gospodarza rozwijającej się ciągle farmy. Gra wciąga już na samym początku, ponieważ twórcy zagwarantowali nam pomoc, poprzez umożliwienie nam przejścia samouczka, który w sposób szczegółowy wyjaśni nam krok po kroku jak mamy postępować, aby być jak najskuteczniejszym w tym, co robimy. Interfejs oraz wszystkie elementy z nim związane są bardzo dobrze zaprojektowane i estetyczne. W tę grę może grać każdy, bez względu na wiek, ponieważ bez względu na swoje doświadczenie w grach tego typu, będziesz mógł świetnie się bawić, dlatego że żaden z innych graczy nie będzie wywierał na tobie presji.

Big Farm to gra przeglądarkowa, nie musisz jej pobierać!

Obraz2 Big Farm

W grę możemy zagrać za pośrednictwem strony internetowej, na której trzeba się zarejestrować. Rejestracja trwa dosłownie kilka sekund, ponieważ wystarczy wpisać nazwę użytkownika, hasło, oraz adres e-mail, potem za pomocą linku aktywującego, wysłanego na nasz adres e-mail, będziemy mogli rozpocząć swoją przygodę w tej genialnej grze przeglądarkowej. Co ważne, gra jest w pełni darmowa, nie musimy ponosić żadnych opłat startowych. Co ciekawe, gra posiada również mały zarys fabularny. Otóż okazuje się, że dostajemy od swojego wuja farmę w spadku, o którą on sam dbał nieszczególnie. Na szczęście, już po kilku tygodniach farma będzie nie do poznania.

Podsumowanie

Big Farm jest grą darmową grą, dostępną po polsku.Co daje tak ogromną satysfakcję w czasie rozgrywki? Na pewno jednym z elementów, wpływających na tak pozytywne odczucia graczy, ma bardzo ładna, bajkowa grafika, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym graczom, którzy mają doświadczenie w grach przeglądarkowych. Należy podkreślić, że twórcą gry, jest Goodgame, które jest twórcą legendarnej gry przeglądarkowej-Goodgame Empire, które ma swoich fanów na całym świecie. Kończąc, chcemy Cię zachęcić do wypróbowania swoich sił w tej grze, tak, jak napisaliśmy na samym początku, samouczek wprowadzi Cię krok po kroku, a później będziesz mógł realizować swój własny plan rozwoju farmy, aby w końcu zarządzać ogromną, świetnie rozwiniętą farmą.
Obrazek3 Big Farm

Plusy gry – Big Farm

  • Gra strategiczna
  • Dostępna po polsku
  • Przyjazna grafika
  • Szybka i bezproblemowa rejestracja
  • Możliwość kreowanie według siebie własnej farmy
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Pamięć RAM – 128 MB
Karta graficzna – 64mb
Pamięć RAM – 512 MB
Karta graficzna – 128mb

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *