Desert Operations

Desert Operations, polska gra strategiczna. Tworzysz własną bazę i chronisz ją przed przeciwnikami, ale pamiętaj najlepszą obroną jest atak!

 
Zagraj teraz Recenzja

Desert Operations

Obrazek11-8 Desert Operations

Początek kariery w Desert Operations

W grze rozpoczynamy naszą przygodę otrzymując małą bazę, naszym zadaniem jest stawianie nowych budynków, zwiększanie ilości produkowanych surowców, czy badanie coraz nowszych systemów obronnych. W grze liczy się przede wszystkim nasza kreatywność jak i umiejętności dobrego planowania. Desert Operations to bardzo ciekawa gra strategiczna, jeśli lubisz tego typu gry, zachęcamy Cię żebyś spróbował, na pewno Ci się spodoba!

Sojusze, budynki i jednostki wojskowe

Obrazek1-3 Desert Operations

Podczas gry możemy zawierać sojusze – jest to bardzo przydatne, lepiej współpracować z innymi graczami niż działać samemu. W grze istnieję nawet specjalny Pokój Sojuszy gdzie możesz znaleźć kompana do sojuszu! Podczas ataku możesz zniszczyć budynki przeciwnika, nie wszystkie ale większość. Jak to w każdej grze przeglądarkowej tutaj również istnieją badania które są wymagane by szkolić jednostki wojskowe, produkować możemy je w koszarach, pentagonie i w fabryce broni. Do wyboru mamy sporą ilość jednostek od piechoty po marynarkę, więc jest w czym wybierać. Budynki w grze odgrywają bardzo ważną role, dzięki nim odblokowują się nam nowe możliwości i przez to możemy się stale rozwijać.

Grafika i podsumowanie

Desert Operations to ciekawa gra, która posiada unikalny wojskowy klimacik. Grafika nie jest za piękna, ale oczywiście nie ma co się dziwić, jest to gra przeglądarkowa. Naszym zdaniem idealnie została wkomponowana w wojskowy klimat. Jeśli lubisz wojny i rywalizację to ten tytuł zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Pozdrawiamy i życzymy miłej gry.
Obrazek3-8 Desert Operations

Plusy gry – Desert Operations

  • Grafika dopasowana pod klimat wojskowy
  • Gra przeglądarkowa
  • Polska wersja językowa
  • Darmowa gra internetowa
Co jest potrzebne do zagrania w Desert Operations Polecane przeglądarki internetowe
Dowolna przeglądarka internetowa
Połączenie internetowe
Google Chrome / Opera / Firefox
Internet Explorer / Safari lub inneZarejestruj sięRelated Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *