Elsword

Elsword rewelacyjna darmowa gra MMO, ogromna ilość postaci która posiada własny unikalny styl walki – to jest coś co odróżnia Elsword od innych gier online.

 
Zagraj teraz Recenzja

Elsword

Gra12 Elsword

Wstępny opis gry

Elsword jest dostępne w wersji Polskiej.W grze występują umiejętności aktywne i pasywne, rozwijamy własne drzewko umiejętności – sami ustalamy w jakim kierunku będzie rozwijana nasza postać. Ulepszamy jej ekwipunek, chodzimy wraz ze znajomymi, graczami na wszelkiego rodzaju wyprawy. W grze dużą zaletom jest tryb doboru graczy, gdy podchodzimy do wybranej wyprawy możemy poprzez specjalne okno w poczekalni dołączyć do danej drużyny przez co będzie nam raźniej w grupie walcząc ze złymi robotami. Możemy wejść z własną drużynom – opcja dobra dla graczy którzy grają grupami lub po prostu kliknąć na specjalny przycisk który dobierze nam losowe osoby, jest to wielki atut Elsword – widać że dbają o graczy i przewidzieli że nie każdy gra ze znajomymi w kilka osób w jedną grę.

Fabuła

Moim zdaniem gra stylistycznie podobna jest do anime. Jest to platformówka, gra nie jest wymagająca. Na samym początku dowiadujemy się wiele o samej fabule – wręcz pozorom jest ona naprawdę interesująca. Na przykładzie Raven’a, jedna z postaci z Elsword. Był on osobą złą, działał na rzecz zła i był kontrolowany przez złe roboty, ich zadaniem było unicestwić ludzką rasę, pewnego razu podczas walki panel sterujący uległ zniszczeniu.Roboty kontrolowali Raven’a przez to urzędzenie. Dzięki temu odzyskał swoją wolę i chce odpokutować swoje grzechy walcząc z jego największymi wrogami. Każda postać posiada własną fabułę.

Gra02 Elsword

Podsumowanie

Podsumowując Elsword jest darmową gra MMO, opartą na unikalnej grafice. Rozgrywka jest naprawdę ciekawa, do wyboru mamy wiele rzeczy od walczenia na wszelkiego rodzaju Arenach PvP po wspólne wyprawy na różne potężne bossy – których wcale łatwo pokonać nie będzie. W grze by być silnym musisz opanować w sposób perfekcyjny COMBO które możemy stworzyć na setki różnych sposobów!

GameBox-3 Elsword

Plusy gry – Elsword

  • Duża ilość postaci dostępnych w grze
  • Unikalna grafika
  • Częste nowości w grze
  • Polska wersja językowa
  • Genialna fabuła
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – Intel/AMD 2 GHz
Dysk Twardy – 6GB miejsca wolnego
Pamięć RAM – 1GB
Karta graficzna – Nvidia GeForce 7 seria
Procesor – Intel Core i3
Dysk Twardy – 10GB miejsca wolnego
Pamięć RAM – 2GB
Karta graficzna – Nvidia GeForce 8 seria

Zarejestruj się

Related Articles

1 komentarz

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *