God Of Gods

God Of Gods, gra przeglądarkowa MMO dostępna całkowicie za darmo. Czy myślisz że nadajesz się na boga? W tej grze możesz sie przekonać!

 
Zagraj teraz Recenzja

God Of Gods

GodOfGods1 God Of Gods

Wstęp

Witamy na naszej stronie, wszedłeś tutaj zapewne bo interesuje cię darmowa gra MMO – God Of Gods. Plusem tej gry zdecydowanie jest to że jest ona dostępna bez pobierania i posiada grafikę 3D. W dzisiejszej recenzji przedstawimy tą ciekawą grę, wspomnimy o jej zaletach i wystawimy ocenę – dzięki nam możesz zdecydować czy gra jest warta Twojego czasu. Nie przedłużając dłużej, mamy nadzieję że gra wam się spodoba! Zapraszamy do dalszej części recenzji.

Recenzja gry

Obrazek2 God Of Gods

W God Of Gods fabuła wzbudza na pewno ekscytacje, rozpoczynamy jako syn Boga, musimy pokazać całemu światu że jesteśmy godni naszemu pochodzeniu poprzez walkę ze złymi istotami które ciągle prześladują świat swymi atakami. Jeśli spełnimy ten cel będziemy mogli dołączyć do potężnego panteonu Bogów. Rozgrywka posiada kilka różnych trybów, podstawowe to między innymi : rozgrywka fabularna, pojedynki PvP (Player vs Player) oraz wiele innych. W God of Gods występuje wiele ciekawych nowości takich jak np. arena – na której możesz rywalizować z innymi ludźmi. Dobrym rozwiązaniem jest też Centrum Prezentów. Możesz tam odbierać nagrody za określone cele np. jeśli osiągnąłeś odpowiednie poziom lub byłeś aktywny przez określony czas logując się do gry codziennie. Gra jest unikalna, grafika 3D dostępna w przeglądarce, bez pobierania!

Podsumowanie

God Of Gods będzie idealnym wyborem jeśli szukasz fajnej darmowej gry przeglądarkowej. Zawiera ona w sobie wiele elementów przygodowych. Daj się porwać magicznemu światu i pokaż na co cię stać zdobywając upragniony cel – dołączenie do panteonu Bogów.
GodOfGods3 God Of Gods

Plusy gry – God Of Gods

  • Grafika 3D
  • Język polski dostępny w grze
  • Ciekawa fabuła
  • Gra przeglądarkowa
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Pamięć RAM – 512MB
Karta graficzna – 128 MB

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *