Goodgame Empire

Goodgame Empire jest to gra gra przeglądarkowa. Naszym celem jest zbudowanie potężnej wioski która będzie podbijała cały świat. Czy Ty nadajesz się na średniowiecznego władce ? Przekonaj sie!

 
Zagraj teraz Recenzja

Goodgame Empire

Gra2 Goodgame Empire

Wstęp

Akcja w Goodgame Empire rozgrywana jest w średniowieczu. Gra posiada bardzo prosty i ładny interfejs, na pewno nie pogubisz się w menu ponieważ jest ono bardzo czytelne dla użytkownika. Widać ze twórcy gry wzięli pod uwagę komfort gracza. Świeżo po utworzeniu konta zostaniecie przeniesieni do świata gry i samouczka – zostanie w nim omówiony każdy aspekt , dowiesz się wiele ważnych rzeczy które na pewno przydadzą Ci się w dalszej rozgrywce. Gra jest całkowicie po polsku, grafika również jest zadowalająca. Goodgame Empire została stworzona przez Goodgame Studios.

Opis Gry

Gierka Goodgame Empire

Na samym początku otrzymujemy skromny zamek zbudowany z desek. Wraz z czasem rozwijamy naszą wioskę i zaczynamy rywalizować z przeciwnikami na mapie. W grze oczywiście możemy nawiązać sojusz z graczami, jest to bardzo przydatna opcja ponieważ w okolicach naszego imperium możemy znaleźć wielu sprzymierzeńców którzy będą pomagali podbijać nieznane tereny. Jednym z podstawowych źródeł pozyskiwania materiałów na rozwój naszych wiosek są oczywiście kopalnie, pola, lasy.Należy stale rozwijać swoją wioskę, nie daj się zaskoczyć innym graczom – zrób to pierwszy.Bądź stanowczy atakuj, nawiązuj sojusze a zajdziesz w rankingu bardzo wysoko. Nie zapomnij o defensywie – w grze występuje duża ilość elementów obronnych oczywiście najważniejszym z nich jest mur.

Podsumowanie

GoodGame Goodgame Empire W skrócie, Goodgame Empire jest bardzo ciekawą grą, zawiera ona elementy gry strategicznej, jest dostępna na każdej przeglądarce internetowej. Możesz swobodnie grać gdziekolwiek zechcesz. Gdy już będziesz miał utworzone konto, będziesz mógł swobodnie grać również na swoim telefonie! Zgadza się, Goodgame Empire jest dostępne również na telefon. Widać że twórcy gry dbają o graczy.

Plusy gry – Goodgame Empire

  • Gra dostępna bez pobierania
  • Proste i ładne menu
  • Duża ilość graczy
  • Polska wersja językowa
  • Dobry samouczek który wprowadzi Cię w średniowieczny świat
  • Możliwość tworzenia wioski według własnych upodobań
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Pamięć RAM – 512MB
Karta graficzna – 256MB
Pamięć RAM – 1GB
Karta graficzna – 512MB

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *