Imperia Online

Imperia Online to gra która posiada unikalny klimat średniowieczny. Stwórz potężne imperium które wygra wielką wojnę i podbije cały świat!

 
Zagraj teraz Recenzja

Imperia Online

Game01-1 Imperia Online

Wstępny opis gry

Imperia Online to wspaniała gra przeglądarkowa w której wcielamy się w zarządce imperium i rozbudowujemy swoją wioskę rywalizując przy okazji z innymi przeciwnikami, którzy za wszelką ceną będą chcieli przetrwać. Gra posiada prostą, niewymagającą grafikę. Dzięki temu będziesz mógł się poczuć jak prawdziwy średniowieczny sułtan!

Początek

imperia-online-logo Imperia Online

Na samym początku mamy za zadanie zbudować podstawowe budynki które zapewnią nam możliwość działania dalej. Ogółem po rozpoczęciu gry odbywamy samouczek który wprowadzi nas w świat gry, pokaże podstawowe funkcje, działania które występują w grze. Jak to w każdej grze strategicznej tutaj również występują 2 typy budynków : gospodarcze i wojenne, jest duża różnorodność w budynkach co jest dużą zaletom tej gry. W grze bardzo ciekawą opcją są również podatki, zgadza się możemy ustalać własne podatki. Radzę jednak nie być zbyt nachalny ponieważ może to wywołać spadek wydajności naszych pracowników. W grze występują 3 podstawowe surowce : żelazo, drewno, kamień oraz waluta którą posługujemy się w grze czyli złoto.

Podsumowanie

GameBox Imperia Online Jeśli jesteś fanem gier strategicznym zdecydowanie powinieneś zagrać w tą interesującą grę. Pomimo że jest ona 2D, zapewni Ci dużo rozrywki. W grze występuje wiele rodzai wojsk, budynków. Imperium Online jest dostępna w kilkunastu językach, widać że twórcy działają globalnie co na pewno pozytywnie wpływa na opinię o grze.

Plusy gry – Imperia Online

  • Gra przeglądarkowa
  • Niewymagająca grafika
  • Duża ilość graczy
  • Polska wersja językowa
  • Samouczek
  • Stabilna gra
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Pamięć RAM – 128MB
Karta graficzna – 32MB


Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *