Legends of Honor

Legends of Honor to kolejna gra z serii gry przeglądarkowe. Gra jest po polsku, zawiera elementy strategiczne. Unikalna grafika i bardzo ciekawy klimat to cechy które odróżniają tą grę od innych produkcji.

 
Zagraj teraz Recenzja

Legends of Honor

Obrazek11 Legends of Honor

Najlepsze gry przeglądarkowe – Legends of Honor

Na samym początku gry, piękna pani wprowadza nas w świat kampanii. Prezentuje nam poszczególne elementy menu i wyjaśnia wszystkie podstawowe rzeczy, które powinniśmy znać zanim rozpoczniemy naszą przygodę.

Zostań potężnym władcą

obrakz Legends of Honor

Na samym początku musimy wybudować podstawowe budowle które będą nam potrzebne do dalszej rozgrywki. Pamiętaj że ważne jest to by ulepszać każdy budynek, dzięki czemu zwiększy się na przykład przyrost surowców na godzinę, przez co będziesz mógł dynamicznej się rozbudowywać. Na mapie świata możemy zarządzać bohaterem, wydawać mu rozkazy, kierować go w rożne miejsca. Po każdym pojedynku na polu walki zostają łupy, które możemy zebrać do naszego ekwipunku. Jak to w każdej grze strategicznej, tutaj również mamy do czynienia z dziennikiem misji. Pomaga on w dużym stopniu, ponieważ mamy wszystko wypisane co powinniśmy zrobić. Wykonywanie misji to ważny element każdej gry przeglądarkowej, za każdą misje otrzymujemy drogocenne nagrody.

Czy warto zagrać w tą grę?

Nadszedł czas na podsumowanie, Legends of Honor jest na prawdę grą w którą powinieneś zagrać. Największą zaletom tej gry jest ciekawa fabuła i unikalna grafika. Klimat gry tworzy tą magiczną aurę, dzięki czemu użytkownik może wczuć się w prawdziwy średniowieczny świat. Jeśli zależy Ci na grze która nie znudzi się po chwili to ten tytuł będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie czekaj dłużej tylko zostań potężnym władcą i pokaż innym graczom na co cie stać!
Obrazek3 Legends of Honor

Plusy gry – Legends of Honor

  • Dopracowane elementy graficzne
  • Model Free to Play
  • Tajemniczy, wciągający klimat
  • Gra dostępna po polsku
Co jest potrzebne do zagrania w Legends of Honor Polecane przeglądarki internetowe
Dowolna przeglądarka internetowa
Połączenie internetowe
Google Chrome / Opera / Firefox
Internet Explorer / Safari lub inne

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *