Metin2

Metin2 jest grą MMORPG, akcja rozgrywa się we wschodnim świecie fantasy. W grze mamy do wyboru aż 5 postaci i 10 profesji. Każda z nich charakteryzuje się innymi cechami. Gra jest w pełni po polsku.

 
Zagraj teraz Recenzja

Metin2

Metin21-1 Metin2

Wstęp

Witamy wszystkich na naszej stronie, w dzisiejszym artykule zaprezentujemy Wam cudowną grę MMORPG jaką jest Metin2. Jeśli jeszcze nie grałeś w tą grę, to z całą pewnością musisz spróbować. Gra jest dostępna w wersji Polskiej i jest bardzo popularna na całym świecie. Aktualizacje są wykonywane na bieżąco co czyni Metina grą wyjątkową. Zapraszamy na dalszą część artykuły w którym zostanie opisania gra i jej elementy.

Opis Gry

s Metin2 Metin2 – Gra MMORPG, w której gracze rywalizują miedzy sobą poprzez wojny, pojedynki PvP, branie udziału w specjalnych wydarzenia potocznie nazywanych eventami. Występuje wiele rodzai eventów w metinie : zaczynając od potężnej fali metinów które zalewa daną mapę przez Bursztynową Loterie, eventy świąteczne, różne festiwale, konkursy rybackie, loterie „Tombola”, ucieczka piratów Tanaka, Przebudzenie Czerwonego Smoka po Event górniczy na którym możesz zebrać sporą ilość rud po to by tworzyć z nich przetopy, które następnie umieszczasz w swoich przedmiotach. Fabuła rozgrywa się we wschodnim świecie fantasy. Kamienie Metin spowodowały chaos na całym świecie, spowodowało to wojny pomiędzy królestwami. W grze mamy do wyboru pięć postaci : Wojownik, Sura, Ninja, Szaman oraz nową postać wilkołaka – Likana.

Rozwijanie postaci w Metinie i zabezpieczenia

Podczas gry stale rozwijamy swoją postać,ulepszamy swój ekwipunek, awansujemy na kolejne poziomy doświadczeniu.Dla każdej postaci przypisane są dwie profesję – możemy wybrać według naszych upodobań którą drogą chcemy podążać. Gra posiada również zabezpieczenie przed hackami, specjalne opragramowani – HackShield dzięki temu ogranicza to ilość ludzi którzy używają nielegalnego oprogramowania.Gra naprawdę jest interesująca, możesz być pewien że wciągniesz sie w klimat jaki oferuje gra Metin2.Jeśli lubisz współprace to w Metinie się odnajdziesz, w grze poznasz wiele ludzi, nawiążesz sporo znajomości.Ale jeśli jesteś typem samotnika to nic straconego! Gra została skonstruowana tak by każdy mógł czuć się w niej komfortowo i to od Ciebie zależy czy będziesz chciał działać z drużyną czy samotnie.
Metin21 Metin2

Podsumowanie

Metin2 jest grą wartą polecenia, stale dodawane są nowości dzięki czemu nie zaznasz nudy. Wielki wybór przedmiotów jak i klas postaci daje nam ogromne możliwości. Możemy budować swoją postać jak tylko chcemy i to od nas będzie zależało w czym będziemy sie specjalizować.Te aspekty czynią metina naprawdę wyjątkową grą MMORPG. Producentem gry jest Ymir Entertainment a wydawcą Gameforge AG.

Plusy Gry – Metin2

  • Wciągająca fabuła
  • Rozbudowany system ulepszania
  • Duża liczba graczy
  • Polska wersja językowa
  • Ogromna ilość różnorodnych zadań
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Pamięć RAM – 512MB
Dysk Twardy – 2 GB
Procesor Pentium 3 1 GHz
Karta graficzna – 32MB
Pamięć RAM – 1GB
Dysk Twardy – 3 GB
Procesor Pentium 4 1.8 GHz
Karta graficzna – 64MB


Zarejestruj sięRelated Articles

1 komentarz

  1. PawelP

    Hehe pamiętam metina za małolata 🙂

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *