My Lands

My Lands to jedyna w swoim rodzaju gra przeglądarkowa zawierająca elementy strategii. W grze możemy zarabiać prawdziwe pieniądze!

 
Zagraj teraz Recenzja

My Lands

Obrazeknumer1 My Lands

Jak zarabiać w My Lands?

Jak wyżej wspomnieliśmy gra My Lands umożliwia nam zarabianie! Zgadza się, w grze istnieje specjalna waluta, Czarne Perły – którą możemy zdobyć w grze atakując ruiny. Czarne Perły możesz zdobyć też poprzez zwiedzanie ruin, istnieje też opcja kupienia czarnych pereł za surowiec który zdobywasz w grze – złoto. Jest jeszcze wiele sposobów na zdobycie Czarnych Pereł takich jak np. podbicie słonego jeziora czy grala. Jeśli uzbierałeś już wystarczająco dużą ilość perełek możesz zlecić wypłatę.

Prawdziwa przygoda dopiero się rozpocznie!

Obrazek2-1 My Lands

My Lands to świetna gra dla tych którzy chcą posmakować klimatu prawdziwej strategicznej gry. Podczas rozgrywki do wyboru mamy kilka ras które zostaną krótko scharakteryzowane poniżej. W grze istotną role odgrywa nauka. Żeby móc rozpocząć studiować należy wybudować laboratorium alchemika a następnie w specjalny oknie wybrać naukę którą chcemy studiować. Dzięki nauce będziemy mogli poznawać coraz to lepsze techniki i rozwijać się.

Rasy dostępne w My Lands

  • Demony – zamieszkują martwe ziemie, potrafią szybko wydobywać kamień
  • Ciemne Elfy – istoty które przystosowały się do ciemności, potrafią wydobywać szybko żelazo i drewno
  • Elfy – rasa pokojowa, żyje w magicznym lesie. Dobrze specjalizują się w wydobyciu drewna, dzięki czemu rasa ta nie ma większych problemów z zapotrzebowaniem surowców na budowę budowli
  • Rycerze – ludzie których celem jest zdobywanie coraz to więcej pieniędzy, posiadają największą szybkość wydobywania złota i zboża. Potrafią wybudować również bardzo duże magazyny, w których można składować duże ilości surowców

Bohaterowie i jednostki wojskowe

Jak to w każdej grze MMO, tutaj też istnieją postacie unikalne czyli bohaterowie. Istnieje kilka klas, każda posiada inne umiejętności i specjalizacje. Oczywiście są też jednostki wojskowe które możemy szkolić, tutaj też mamy do wyboru kilka rodzajów od wojowników posługujących sie mieczem po potężnych magów z nadprzyrodzoną mocą. My Lands to polska gra przeglądarkowa MMO która na pewno Ci się spodoba jeśli lubisz gry strategiczne.
Untitled-1 My Lands

Plusy gry – My Lands

  • Możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy
  • Gra przeglądarkowa , nie wymaga pobierania
  • Dostępna po polsku
  • Duża ilość graczy
  • 4 Rasy, każda specjalizuje się w innej dziedzinie
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – 1.4 GHz
Pamięć RAM – 512 MB
Karta graficzna – 128 MB lub lepsza
Procesor – 1.8 GHz lub lepszy
Pamięć RAM – 1 GB
Karta graficzna – 256 MB lub lepszaZarejestruj się


Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *