Nemexia

Nemexia jest grą strategiczną. Możesz zagrać w nią przez internet, nie musisz nic pobierać, jest to gra przeglądarkowa. Poznaj kosmiczny świat i dąż do podbicia całego wszechświata!

 
Zagraj teraz Recenzja

Nemexia

Obraz11 Nemexia

Wstęp

Nemexia jest to gra przeglądarkowa MMO jak wspomniałem już wyżej. W grze mamy do wyboru 3 rasy : ludzi, roboty oraz obcych. Naszym celem jest stworzenie potężnej planety i walkę o wygraną we Wszechświecie. W grze możemy tworzyć wszelkiego rodzaju budowle, produkować bardzo dużą ilość statków bojowych, szkolić własnych żołnierzy. Gra została wyprodukowana przez XS Software. Jest to bardzo dobry wydawca, dba o komfort gry wprowadzając nowe aktualizacje. Gra jest dostępna w kilkunastu językach, w tym jest oczywiście też język polski.

Opis Gry

Obraz2-1 Nemexia

Gdy rozpoczynasz grę zostanie ci przydzielony Admirał, dzięki niemu możesz zakupywać statki lub je wynajmować, im większy poziom Admirała będziesz posiadał tym lepszymi statkami będziesz mógł dysponować. Zapamiętaj również to, że Admirał nigdy nie bierze udziału w bitwie, zamieszkuje on twoją planetę i nigdy jej nie opuszcza. W grze możemy również wykonywać misje, dostajemy je od Doradcy, występują tutaj również różne strefy surowców, możemy je ulepszać przez co zwiększy się nasz przyrost danego surowca na godzinę. W Nemexia możemy rozwijać zasoby takie jak : Rudy metali, Kryształ, Gaz, Złom, Energia, Populacja, Ozon.

Podsumowanie

Nemexia jest grą dostępna po polsku, wybierz odpowiednią rasę i rywalizuj z innymi graczami o potężny wszechświat. Gra jest oparta na modelu f2p (free to play) czyli jest dostępna zupełnie za darmo. Czy ty nadajesz się na władcę całego świata? Przekonaj się sam!
Obrazek3-1 Nemexia

Plusy gry – Nemexia

  • Rozgrywka odbywa się w kosmosie
  • Unikalny interfejs
  • 3 rodzaje ras
  • Gra dostępna po polsku
  • Rozbudowana fabuła
  • W grze występują 3 strefy : Surowce, Przemysł i Wojsko
  • Gra przeglądarkowa, dostępna bez pobierania
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Pamięć RAM – 128MB
Karta graficzna – 32 MB

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *