Nostale

Nostale jest grą MMORPG osadzoną w kreskówkowym świecie. Dzięki temu gra posiada niesamowity klimat, w grze mamy do wyboru kilka profesji.

 
Zagraj teraz Recenzja

Nostale

Nostale5 Nostale

Wstęp

Nostale zostało wydane przez Gameforge, pomimo że gra została wydana jakiś czas temu nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w sumie nie dziwię się, ta gra naprawdę potrafi zainteresować człowieka, wiele map, misji, ciekawe eventy – to tylko mała wisienka na torcie.Wydarzenie które występują w grze są naprawdę bardzo ciekawe. Zaczynając od takich eventów jak : Rajd Caligora po Krainie Śmierci czy różnego rodzaju wydarzenia świąteczne.

Opis Gry

Nostale3 Nostale

W Nostale rozpoczynamy swoją karierę jako Poszukiwacz Przygód, po wbiciu odpowiedniego poziomu i wykonaniu zadań możemy wybrać następujące klasy : Łucznik, Szermierz, Mag. Każda z nich posiada inne atrybuty, nasz wybór powinien być zależny tylko od nas samych, bowiem w Nostale każda postać jest sobie równa, liczą się tylko umiejętności gracza i ekwipunek jaki posiada.Więc jeśli lubisz atakować z dystansu wybierz łucznika posiada on sztylet i łuk, zadaje wysokie obrażenia i jest najszybszą postacią w grze, jeżeli preferujesz walkę wręcz wybierz Miecznik – ma on najwięcej zdrowia (HP) ze wszystkich klas. Natomiast jeśli żadna z tych profesji do Ciebie nie pasuje, wybierz Maga – postać zadająca obrażenia z dystansu, posługująca się magią.

Podsumowanie

Nostale jest grą dostępna po polsku, do wyboru mamy dużą ilość serwerów. Rozgrywka jest bardzo ciekawa, nie jest monotonna.Grę mogę polecić każdemu kto miło lubi spędzić czas. Podczas rozgrywki możemy liczyć na dużą ilość map oraz rodzai potworów, możemy również toczyć pojedynki, chodzić wspólnie na dungeony.
Nostale2 Nostale

Plusy gry – Nostale

  • Miła atmosfera
  • Ogromna ilość serwerów do wyboru
  • Balans postaci
  • Polska wersja językowa
  • Możliwość posiadania własnego zwierzaka
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – Pentium 3 500 MHz
Pamięć RAM – 256MB
Karta graficzna – ATI Radeon 7000, NVidia RIVA TNT2
Dysk Twardy – 3GB
Procesor – Pentium 3 800 Mhz
Pamięć RAM – 512MB
Karta graficzna – GeForce 2 MX
Dysk Twardy – 4GB

Zarejestruj się

Related Articles

1 komentarz

  1. Vika

    nostale to dosyć stara gierka ale jednak ma ten klimacik bajkowy 🙂 chyba sobie ponownie zainstaluje 🙂

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *