Runes of Magic

Runes of Magic to gra MMORPG o tematyce fantasy. Stwórz postać i podróżuj po magicznym świecie fantasy, rywalizuj z innymi graczami i pokaż kto jest prawdziwym wojownikiem!

 
Zagraj teraz Recenzja

Runes of Magic

Obrazek11-1 Runes of Magic

Wstęp

W dzisiejszej recenzji chciałbym przedstawić wam gre pod tytułem Runes of Magic – czyli pierwsza gra z gatunku MMORPG, jeżeli w nią nie grałeś to zdecydowanie powinieneś spróbować. Zapraszamy do dalszej części recenzji, postaram Ci się przybliżyć na czym polega rozgrywka w Runes of Magic i sam podejmiesz decyzje czy gra przypadła ci do gustu.

Opis Gry

Image2 Runes of Magic

Rozpoczynając gre w Runes of Magic musimy stworzyć własnego bohatera i przydzielić mu klasę, przez cały okres naszej gry naszym zadaniem jest progresowanie naszej wirtualnej postaci, zdobywanie coraz lepszych broni, rozwijanie umiejętności. Podczas rozgrywki możemy mamy zagwarantowane że będziemy mieli bardzo dużo ciekawych zadań pot. questów, w tej grze w przeciwieństwie do większości gier, zadania nie są monotonne – jest to napewno duża zaleta, ponieważ zadania to jednak coś co każdy z nas lubi robić i powinny sprawiać przyjemność. W Runes of Magic duża atrakcjom na pewno są też pojedynki PvP, stworzony został również system rankingowy do którego dostają się najlepsi wojownicy. W grze znajduje się też miejsce aukcyjne w którym możemy wylicytować przedmiot którego potrzebujemy. Jeśli chcemy dotrzeć do danego celu możemy posłużyć się cudownymi wierzchowcami, użyć specjalnego teleportu lub przejść się pieszo.

Podsumowanie

Jeśli szukasz ciekawej gry MMORPG która nie znudzi Ci się pochwili, to trafiłeś w odpowiednie miejsce, bowiem Runes Of Magic idealnie pasuje pod twoje wymagania.Producentem gry jest Runewaker Entertainment a wydawcą dobrze każdemu znana dobra firma Gameforge. Zasmakuj prawdziwego klimatu gry fantasy!

Image3 Runes of Magic

Plusy gry – Runes of Magic

  • Gra akcji
  • Pierwsza gra z gatunku MMORPG
  • Balans postaci
  • Polska wersja językowa
  • Wierzchowce
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – Intel Pentium 4 – 2.0GHz / AMD 3500
Pamięć RAM – 1 GB
Karta graficzna – NVIDIA Geforce 6200 / ATi Radeon X1300
Dysk Twardy – 15 GB
Procesor – Intel Pentium 4 2.5Ghz / AMD Athlon 64 X2
Pamięć RAM – 4 GB
Karta graficzna – NVIDIA GeForce 6800 / ATI x800
Dysk Twardy – 15 GB

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *