SKILL – Special Force 2

SKILL – Special Force 2 to darmowa strzelanka, w języku graczy mówi się na to FPS. Wciel się w żołnierza i zobacz jak poradzisz sobie z bronią w ręku!

 
Zagraj teraz Recenzja

SKILL – Special Force 2

Image SKILL - Special Force 2

Charakterystyka gry

SKILL – Special Force 2 ujmując prościej to sieciowa strzelanka, gra jest w trybie Free to Play co oznacza że jest zupełnie darmowa. W grze ważnym elementem, jak nie najważniejszym jest współpraca ze swoimi kolegami z drużyny. W każdej z drużyn może być maksymalnie 8 graczy co w sumie daje 16 graczy na jedną mapę.SKILL – Special Force 2 została stworzona przez Dragonfly a wydana została przez Gameforge.

Opis Gry

ImgGame2-2 SKILL - Special Force 2

W SKILL – Special Force 2 istnieje wiele różnych trybów gry takich jak Survival, Escape czy DM (DeathMatch). Dzięki kilku trybom, gra nie jest w ogóle monotonna bowiem możemy bawić się długi okres czasu na danym trybie, a gdy on się nam znudzi, zmieniamy po prostu na kolejny. Naszym głównym celem jest oczywiście zabicie przeciwnika ale warto wziąć też pod uwagę że w niektórych trybach występują takie elementy jak przejmowanie punktów kontrolnych, czy ochrona. Gra stoi na bardzo dobrym silniku graficznym, przez co grafika jest zadowalająca. Wszystkie elementy zostały graficznie zostały dopracowane do perfekcji, poczynając od uzbrojenia po mapy. W grze mamy do wyboru wiele rodzajów broni : pistolety, karabiny, strzelby, granaty i inne narzędzia.

Podsumowanie

SKILL – Special Force 2 jest sieciową strzelanką w którą zdecydowanie powinieneś zagrać jeśli jesteś fanem tego typu gier. Gra nie jest wymagająca, twórcy gry wzięli pod uwagę że nie każdy ma dobry komputer i zoptymalizowali grę pod względem wymagań, są one wyjątkowo niskie.
ImgGameBox-1 SKILL - Special Force 2

Plusy gry – SKILL – Special Force 2

  • Świetnie dopracowana gra
  • Dobry silnik grafika
  • Duża ilość graczy
  • Polska wersja językowa
  • Różne tryby gry
  • Wiele rodzajów broni
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – Intel Pentium 4 3.0GHz lub lepszy
Dysk Twardy – 4 GB miejsca wolnego
Pamięć RAM – 1 GB RAM
Karta graficzna – Nvidia Geforce 6600 lub lepsza
Procesor – Intel Core2 Duo E6600 lub lepszy
Dysk Twardy – 4 GB miejsca wolnego
Pamięć RAM – 2 GB
Karta graficzna – Nvidia Geforce 8600 GT lub lepsza

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *