TERA

TERA – nowość wśród gier MMO, cudowna grafika, wielkie krainy i świetny system walk to tylko jedne z wielu cech które odróżnia tą grę od innych!

 
Zagraj teraz Recenzja

TERA

TERAA TERA

Wstęp

Pełen tytuł gry to The Exiled Realm of Arborea, w skrócie TERA. Gra została wyprodukowana przez Bluehole Studio. Ciekawą opcją podczas rozgrywki jest możliwość użycia gamepada, co nie często występuje w grach MMORPG. TERA posiada elementy gry zręcznościowej, akcji oraz MMORPG. Zapraszamy do dalszej części recenzji w której zostaną omówione zalety tej wspaniałej gry.

Opis Gry

Image23 TERA

TERA to wspaniała gra dla każdego fana gier MMORPG, grafika w grze naprawdę zapiera dech w piersiach jest ona bardzo dobrze dopracowana. W grze naszym zadaniem jest głównie rozwijanie postaci, wykonywanie wszelkiego rodzaju misji i rywalizowaniu z innymi graczami. W TERA wprowadzili ciekawy system który różni się od innych gier MMORPG – „non-target”, głównie chodzi o to że w grze nie można zaznaczać swojego wroga. Walki są bardzo interesujące, liczy się tutaj nasze doświadczenie i duże skupienie. Prócz dobrej grafiki możemy również liczyć na dobrej jakości audio. Na początku gry musimy wybrać rasę postaci którą będzie grali. Każda z klas charakteryzuje się innym wyglądem oraz cechami i umiejętnościami. Nie musisz się obawiać że któraś postać jest lepsza a inna słabsza, bowiem w TERA każda postać jest sobie równa i to jaką postać wybierzemy zależy głównie od nas, nie słuchaj się innych graczy wybierz tą postać która najbardziej przypada do Twojego gustu. Kreator postaci w grze jest bardzo rozbudowany, możemy dowolnie edytować wygląd naszej postaci. Możemy modyfikować swoją postać jak chcemy, lecz niektóre cechy są już narzucone z góry, takie jak na przykład : kolor oczu, sylwetka.

Podsumowanie

Jeśli Twój komputer spełnia wymagania gry, zdecydowanie powinieneś zagrać w TERA. Ta gra jest po prostu cudowna, na pewno Ci przypadnie do gustu jeśli lubisz gry MMORPG. Jeśli spodobała Ci się nasza recenzja drogi użytkowniku możesz polecić swoim znajomym naszą stronę, dziękujemy i pozdrawiamy.
Image3-1 TERA

Plusy gry – TERA

  • Bardzo dobra grafika
  • Duża ilość postaci i profesji
  • Duże mapy
  • Kreator tworzenia postaci
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – Intel Pentium D 820 2.8GHz / ATI Athlon LE-1660
Pamięć RAM – 2 GB
Karta graficzna – NVIDIA GeForce 315 512MB / ATI Radeon HD 5450 512MB
Dysk Twardy – 50 GB
Procesor – Intel Core 2 Duo E6750 2.66GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
Pamięć RAM – 4 GB
Karta graficzna – NVIDIA GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870
Dysk Twardy – 50 GB

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *