War Thunder

War Thunder to idealna gra dla tych którzy lubią se sobą rywalizować. Usiądź za sterem samolotu lub czołgu i zniszcz wszystkich swoich przeciwników!

 
Zagraj teraz Recenzja

War Thunder

ImgGame2-1 War Thunder

Przedstawienie gry

Czy słyszałeś o grze War Thunder? Dziś chcielibyśmy przedstawić wam recenzję tego tytułu oraz zaznajomić z gameplayem, jak i ocenić wysiłek programistów ze studia Gaijin Entertainment. IdealneGry zajmuje się bezstronnym ocenianiem tytułów, więc mamy nadzieję, że spodoba ci się ten wpis. Otóż sama gra została wydana w 2013 roku i jest uważana za odpowiednik oraz rywala World of Warplanes – produktu osadzonego w bardzo podobnych realiach. To jednak, co wyróżnia War Thunder i czyni go niebywale ciekawych produktem jest realizm, oprawa graficzna oraz wiele innych elementów, które niewątpliwie spodobają się nie tylko fanom takiej rozgrywki, ale również niedzielnym graczom.

Na czym polega rozgrywka w War Thunder?

ImgGame1Small War Thunder

Fabuła w grze tak naprawdę nie istnieje. Cała gra to tak naprawdę jeden wielki tryb wieloosobowy, gdzie naszym zadaniem jest wyeliminowanie pozostałych samolotów. Aby to zrobić, możemy wykorzystać ogromną ilość statków powietrznych, które są do naszej dyspozycji, jeśli uzbieramy wymaganą ilość waluty. Gra tak naprawdę to połączenie gatunków MMO oraz akcji. Możemy tu spotkać się z naszymi przyjaciółmi i razem z nimi latać, namierzać przeciwników i przechwytywać ich. To, co wyróżnia ten tytuł spośród innych temu podobnych, to rozmach gry. Tytuł ten został zoptymalizowany w sposób, jaki nie śniło to się nikomu. Jest to jeden z niewielu w dzisiejszych czasach wieloplatformowy produkt. Znaczy to tyle, co możliwość spotkania tu graczy PlayStation, Xbox czy komputerów osobistych. Podział na konsole wreszcie znika! Co więcej, producenci udostępnili nam ponad 600 powietrznych myśliwców, bombowców, szturmowców, czy nawet naziemne jednostki, które możemy również kontrolować! Jak widzicie, gra nie ogranicza nas tylko do powietrznych starć, lecz trzeba przyznać, że to właśnie te skupiają na sobie najwięcej uwagi i są najlepiej rozwinięte.

Podsumowanie

War Thunder jest grą wysokiej jakości, twórcy zadbali o każdy szczegół.
Gra może jednak zniechęcić do siebie osoby, które posiadają leciwy sprzęt. A to z tego powodu, że wymagania mogą przestraszyć niejednego gracza. Przepiękna grafika oraz ogromna ilość detali, które w jednym momencie pojawiają się na ekranie. Gra jest z pewnością warta uwagi. Jeśli tylko twój komputer spełni minimalne wymagania.Na dole naszej strony znajdują sie wymagania minimalne jak i zalecane.
ImgGameBox War Thunder

Plusy gry – War Thunder

  • Duża ilość pojazdów
  • Cudowna grafika
  • Częste nowości w grze
  • Polska wersja językowa
  • Ciekawa rozgrywka
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – 2,2 GHz
Dysk Twardy – 3 GB miejsca wolnego
Pamięć RAM – 1,5 GB
Karta graficzna – Radeon X26XX / GeForce 7800 GT
Procesor – Dwurdzeniowy 2,4 GHz
Dysk Twardy – 11 GB miejsca wolnego
Pamięć RAM – 8 GB
Karta graficzna – Nvidia GeForce 460, AMD Radeon 55XX i lepsze.

Zarejestruj się

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *