World Of Tanks

World Of Tanks – dopracowana gra strategiczna, w grze mamy do wyboru setki czołgów. Wraz z drużyną dążymy do unicestwienia przeciwników! Liczą się nasze umiejętności jak i refleks.

 
Zagraj teraz Recenzja

World Of Tanks

WordOfTanks1 World Of Tanks

Wstęp

Witajcie wszyscy na stronie, która przedstawi Wam jedną z najbardziej wciągających gier online naszych czasów. Jeśli gry strategiczne to twój chleb powszedni, to zdecydowanie musisz zagrać w najpopularniejszą odsłonę studia Wargaming – czyli World of Tanks. Co to jest za gra? Na czym polega? Jak w to zagrać? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w artykule poniżej oraz przedstawimy ci zalety, jak i wady gry, która zdobyła serca fanów na całym świecie.

Opis Gry

Untitled-1-1 World Of Tanks

Jeżeli gry przez internet, gdzie możesz rywalizować ze swoimi przyjaciółmi bądź walczyć z nimi ramię w ramię to twój konik, jesteśmy w takim razie pewni, że ta gra spełni oczekiwania twoje czy twoich kolegów.
Zacznijmy od przedstawienia podstawowych elementów tego tytułu. Gry online coraz częściej pojawiają się na rynku komputerowym. World of Tanks to gra, która została wydana jakiś czas temu, bo w 2010 roku, ale wciąż jest rozwijana i wspierana przez wydawcę, co zasadniczo oznacza, że nie uświadczymy problemów z rozgrywką, grafiką, czy innymi elementami. Sam tytuł, jak możemy się domyślić, pozwala nam na wcielenie się w dowódcę czołgu. Czy to będzie czołg lekki, średni, ciężki, a może niszczyciel czołgów, to zależy od nas samych. Bowiem wszystkie pojazdy, które pojawiają się w grze, możemy dowolnie wybierać, kupować i modyfikować. Podstawową zasadą, którą gra się kieruje, to zniszcz jak najwięcej wrogów, a zostaniesz za to wynagrodzony. Dzięki walucie w grze możemy ulepszać nasze wozy bojowe, zmieniać armaty, dostarczać ciekawych rozwiązań oraz wiele innych.

PodsumowanieJeśli chodzi o grafikę, to gra na pewno nie powali nas najwyższej jakości obrazem, ale to nie znaczy, że odrzuci nas kiepskimi widokami. Gra została przygotowana w sposób, aby nawet słabsze komputery były w stanie ją uruchomić, nawet jeśli miałyby to zrobić na najniższych detalach. Kolejnym aspektem wartym wspomnienia jest opracowanie dźwiękowe. Dzięki zastosowaniu prawdziwych odgłosów opancerzonych maszyn, poczujemy się jakbyśmy siedzieli w prawdziwym czołgu. To oraz wiele ciekawych kamer, jak i możliwości, które gra przed nami otwiera, czyni ją obowiązkowym tytułem nie tylko dla fanów czołgów, ale również zwykłych graczy, którzy pragną zagrać w gry przez internet ze swoimi znajomymi.
Niestety, nie ma rzeczy idealnych i tak samo jest z World of Tanks. Pomimo faktu, że gra posiada w sobie wiele zalet, można znaleźć tu rzeczy, które nie spodobają się przeciętnemu graczowi. W grze dostępna jest waluta premium, która pozwoli nam na dodatkowe wizualizacyjne zmiany, lecz to nie stoi nam na przeszkodzie w zdominowaniu gry, gdyż tak naprawdę tylko nasze umiejętności się liczą w końcowym rozrachunku.
Obrazek3-9 World Of Tanks

Plusy gry – World Of Tanks

  • Duży wybór czołgów
  • Profesjonalny support
  • Wyrównana rozgrywka
  • Polska wersja językowa
  • Dobra optymalizacja pod względem wymagań sprzętowych
Minimalne wymagania sprzętowe Zalecane wymagania sprzętowe
Procesor – 2.2 GHz
Pamięć RAM – 1,5 GB
Karta graficzna – NVIDIA GeForce 6800GT / ATI X800
Dysk Twardy – 9 GB
Procesor – Intel Pentium 4 2.5Ghz / AMD Athlon 64 X2
Pamięć RAM – 4 GB
Karta graficzna – NVIDIA GeForce GTX260 / ATI HD4870
Dysk Twardy – 9 GB

Zarejestruj się

Related Articles

1 komentarz

  1. HankOS

    nie sadziłem ze ta gra może być aż tak spoko – po tej recenzji aż zachciało mi się grać xD

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *